Німецька організація TÜV SÜD, яка здійснює регулярний технічний нагляд за автомобілями та комерційною технікою, відома вельми суворим та прискіпливим ставленням. Кожного року спеціалісти цієї організації оглядають значну кількість авто та виносять приписи щодо відповідності ТЗ вимогам до пересування дорогами загального користування. І вказують на критичні несправності, яких власникам варто позбавитись.
Намагатись якось оминути техогляд, обов'язковий для проходження що два роки, — марна і недешева ідея. Тож виконувати вимоги експертів TÜV водіям доводиться, — а їх чимало. За внутрішньою статистикою бюро кожен п’ятий автомобіль, який прибув на огляд TÜV, отримує припис на виправлення несправностей. Причому, судячи з даних, якими ділиться організація, у плані надійності є і фаворити, й запеклі аутсайдери.
Якщо оцінювати якість виготовлення та досконалість інженерних рішень, найцікавішою є категорія автомобілів до 3 років. У ній, на думку експертів TÜV, лідером став компакт Honda Jazz, якого з незначним відривом переслідують Volkswagen Golf Sportsvan і Audi Q2. Тим часом антилідерами цієї вікової категорії стали Ford Mondeo та Tesla Model 3.
Найдоступніший поки електромобіль Tesla ще торік здивував поціновувачів першим місцем у рейтингу проблемних авто TÜV. Однак, судячи з деталізації, ситуація не настільки катастрофічна, як може здатися. Річ у тім, що дуже багато Model 3 отримали на техогляді зауваження через корозію на елементах гальмівної системи, яка є типовою для електричних авто з високопродуктивною системою рекуперації. Хоча, бездоганним електричний седан все ж не назвати через проблеми з оптикою та недостатньо надійні приводи.
Цікаво, але з опублікованих звітів можна зробити висновок, що електромобілі, створені
Читать на auto.ria.com