Багато автовиробників пішли з російського ринку. Через це, теоретично, вивільнилося багато мікрочіпів. AUTO-Consulting з'ясував у провідних операторів вітчизняного ринку коли, на їхню думку закінчиться чип-криза, та як наразі автовиробники компенсують дефіцит напівпровідникових мікрочіпів.
На думку бренд-директора Volvo в Україні компанії «Віннер Імпортс Україна» Артема Ткаченка, вага росії у світовому автовиробництві мізерна. Крім того, у росії вироблялись далеко не найтехнологічніші авто, які споживали небагато чіпів порівняноі з авто, які виготовляються у розвинутих країнах. Тому, навряд чи відсутність споживання мікрочіпів російськими підприємствами матиме якесь значення для світового автопрому.
У прес-службі компанії «Субару Україна» повідомили, що також, на жаль, не очікують суттєвих змін у цій ситуації. Навіть, з огляду на те, що постачання в Росію зараз зупинені більшістю виробників. Масштаби кризи досить великі, тому для кожного виробника відбудеться перерозподіл продукції між пріоритетними ринками. Ми не єдині, хто відчуває цю кризу, вона стосується не тільки України, росії чи навіть Європи, зазначає прес-служба. Це означає, що і зусиль щодо подолання масштабної кризи буде докладено більше.
У прес-службі компанії «Ніссан Мотор Україна” також вважають, що на жаль, масштаби дефіциту напівпровідників не дозволяють повністю розв'язати це питання за рахунок вивільнених обсягів, які з'явилися через зупинки виробництва в росії. Світовій автоіндустрії все ще не вистачає цих комплектуючих.
Пресс-служба компанії «АВТ Баварія Україна» вважає, що ринок росії не настільки великий, аби кількість вивільнених звідти компонентів могла б хоч би трохи вплинути на дефіцит чіпів у світі. Їх дефіцит значно більший.
А от у прес-службі
Читать на news.infocar.ua