Новинка оснащена двигуном V6 Nettuno від моделі MC20, восьмидіапазонним автоматом та повним приводом із самоблокувальним диференціалом позаду. Найбільш «потужна» модифікації Grecale Trofeo розганяється до «сотні» за 3,8 секунди - як і BMW X3 M Competition.
Розміри Maserati Grecale («Грекаль» – це холодний середземноморський вітер, що віє з острова Мальта) у початковій версії GT – 4846x2163x1670 міліметра.Відстань між осями – 2901 міліметр. Тобто за габаритами новинка потрапила якраз між Levante та Alfa Romeo Stelvio, з яким вона ділить задньопривідну платформу Giorgio. Візуально кросовер виділяється заниженою, проте досить широкою, решіткою радіатора, чистотою форм, «нотками» з вуглепластику та «бумерангами» ліхтарів, створеними під натхненням від купе 3200 GT (1998–2002).
Загалом у «Грекаля» буде три версії: GT, Modena та Trofeo. Усі - із восьмидіапазонним автоматом. Перші дві оснащені помірно-гібридною «турбочетвіркою» 2.0 потужністю 300 та 330 кінських сил відповідно. У Trofeo під капотом стоїть Nettuno V6 3.0 з двома турбокомпресорами, що видають 530 сил та 620 Нм моменту. Початково цей двигун з форкамерною системою запалення розроблявся піл купе MC20 (630 к.с., 730 Нм), тому адаптація під мейнстримовий Grecale позбавила його низки «фішок».
Як мінімум, тут немає системи змазки з сухим картером, а правий ряд циліндрів деактивується на крейсерських швидкостях для економії палива. Але збережені і подвійне запалення, з передкамерною системою, як і у болідів Формули-1, так і з традиційною іскровою. З таким двигуном кросовер набирає сотню за 3,8 секунди - як і BMW X3 M Competition, та залишає позаду Porsche Macan GTS. Молодша та середня версії «Грекаля» витрачають на розгін до ста 5,6 та 5,3 секунд відповідно.
Привід у
Читать на news.infocar.ua