На перший погляд, кросовери, які згадані у заголовку, цілком різні – один бюджетний «європеєць», другий – «американець», випущений маркою Jeep, котра вже стала іменником у середовищі автомобілістів. Однак попри цю різницю, в обох моделей є чимало спільного, наприклад – схожі середні ціни та подібна кількість куплених авто на українському ринку авто з пробігом. Торік, за інформацією з відкритих даних ГСЦ МВС, було придбано по 2,6 тис. кожної з автівок (при цьому Duster ми рахували під обома марками – Dacia та Renault).
Порівнювати будемо машини випущені від 2011 до 2016 року, це той період, коли вироблялася рестайлінгова версія першого покоління «Компаса», чий дизайн дещо нагадує іншу модель від Jeep – Grand Cherokee. Перша генерація «Дастера» за даними з каталогів вироблялася з 2010 по 2013 рік, далі, до 2018 – фейсліфтингова версія першого покоління. Однак задля спрощення наступних витягів зупинимося на часових рамках, прив'язаних до періоду виробництва «Компаса».
Нагадаємо, що у цих оглядах ми опираємося надоступні ринкові параметри автомобілів, вивчення яких зазвичай допомагає визначитися перед купівлею тієї чи іншої моделі, особливо тоді, коли вони схожі за основними параметрами та ціною. А щоб прийняти остаточне рішення було простіше - заготуйте аркуш паперу, розділіть його на дві колонки, та після ознайомлення з кожним наступним розділом ставте «плюсика» тому авто, параметри якого підходять більше саме вам. Почнімо!
Duster на українській «вторинці» присутній переважно з дизельними моторами, проте є і бензинові, на частину яких вже встановлене газобалонне обладнання. У Compass дизелів вкрай мало, перевагау бензинових версій, зпомітною часткою авто з ГБО.
За таких обставин обрати модель, якій варто віддати перший
Читать на auto.ria.com