Нещодавно в Україні відбулися деякі зміни щодо умов навчання кандидатів у водії, зокрема – запроваджено можливість самостійної підготовки з теорії Правил дорожнього руху. Тепер можна вибирати – вивчати теорію в автошколі, чи самотужки, у зручний час. Іспит в СЦ МВС при цьому залишається обов’язковий, й лише після його успішного складання кандидат зможе розпочинати навчання водінню, і тут вже без альтернатив – тільки з інструктором, на спеціально обладнаному автомобілі. Далі – ще один іспит «з практики», за умови успішного складання якого кандидат вже набуває статусу водія й отримує своє перше посвідчення. Отже - якщо ваш варіант самостійне навчання, пропонуємо ознайомитися з п'ятьма кроками, які допоможуть у цьому процесі.
Щороку серед кандидатів у водії є чимало таких, котрі планують отримати «права», так би мовити, про запас, мовляв – можливо, згодом я й куплю автомобіль, а поки нехай просто матиму оцю картку, колись та й знадобиться. Очевидно, що з такою чи подібною мотивацією не варто сподіватися на успішне самонавчання. Ціль повинна бути очевидною: вивчити теоретичну частину ПДР, успішно скласти іспит, сісти за кермо навчального автомобіля, після чого скласти другий іспит з практики, й отримати водійське посвідчення.
Але це лише перший етап, за яким, власне, й мета: отримати мобільність, купивши власний автомобіль. «Права» - це не просто шматок пластику з вашим фото, це нові можливості – від того, аби сказати «маршрутка – давай, бувай!», до планування подорожей Україною (а то й за кордон) на власній автівці, з друзями чи сім’єю, коли ви повністю мобільні й незалежні від графіків громадського транспорту, їхніх маршрутів чи наявності квитків.
І саме це слід тримати в уяві, поки штудіюватимете теорію ПДР та
Читать на auto.ria.com