Щоб отримати водійське посвідчення в Україні потрібно успішно скласти два іспити: з теорії Правил дорожнього руху та з практики керування автомобілем. Першу частину можна вивчати різними шляхами – самостійно, в автошколі, чи в певних навчальних закладах. При цьому єдиним варіантом підтвердження здобутих знань для всіх випадків є складання іспиту в сервісному центрі МВС. Про нього ми й поговоримо сьогодні, а саме про те, як впевнитися у власних силах та з цією впевненістю сідати за комп’ютер в екзаменаційній аудиторії.
Про те, як ефективно організувати навчальний процес, зокрема при самостійному освоєнні теоретичної програми, ми розповідали у попередній публікації. Зараз же сфокусуємось на тому, як знати, чи дійсно ви готові до іспиту.
Найпростіший та найбільш точний спосіб – періодично проходити тестування на «тренувальних» білетах, при цьому слово «тренувальні» узяте в лапки неспроста – адже на державному іспиті будуть саме ті ж питання, що й на спеціальному порталі з допомоги у підготовці кандидатам у водії. Лише порядок питань та їхній набір в окремому білеті будуть інші.
На згаданому порталі «Тести ПДР» є розділ, доступний користувачам з підпискою «Premium», де зібрані 100 запитань, на які за статистикою найчастіше давали неправильні відповіді. Чому важливо ознайомитися з ними? Ця статистика вказує на розділи Правил, які потребують підвищеної уваги при вивченні, а також на запитання, де слід проявити максимальну уважність та логічне мислення.
Зокрема, коли йдеться про ситуації, які дехто ігнорує під час навчання, бо вважає, що ніколи з ними не стикатиметься (наприклад – про рух транспортних засобів в колоні, використання проблискових маячків чи способи буксирування несправних автомобілів). Однак питання ці включені
Читать на auto.ria.com