У країнах Європи автомобілі Ford знайшли популярність переважно завдяки своїм невеликим хетчбекам з доступним цінником. Втім, останнім часом машини такого формату втрачають популярність і дуже стрімко віддають позиції паркетникам. У лінійці Ford кросоверів та позашляховиків вистачає, проте вони здебільшого представлені на ринках Північної Америки, тим часом як до Європи потрапляють лише деякі з них, наприклад, вельми успішний там мінікросовер Puma та добре відомий у наших краях Ford Kuga.
Остання модель, хоч і була представлена у 2019 році, дедалі модернізується виробником і розширює пропозицію силових агрегатів, — звісно ж, першою чергою гібридних. Першою “зеленою” модифікацією свого часу став квазігібрид з дволітровим 150-сильним турбодизелем EcoBlue і стартер-генератором, а єдиною альтернативою йому був 225-сильний Kuga PHEV з 2,5-літровим бензиновим мотором і акумуляторною батареєю на 14,4 кВт·год.
Останнім (принаймні, хронологічно) до салонів стали постачати самозарядний гібрид Kuga HEV. Його силова установка також побудована на основі 2,5-літрового “атмосферника”і має схожу електричну силову частину, але підсумкова віддача системи тут зменшена до 190 кінських сил і 200 Н·м крутного моменту, а замість великої батареї встановлено компактний акумулятор на 1,1 кВт·год.
Попри наявність багатоважільної підвіски на задній осі будь-яких версій авто, повноприводний варіант (окрім стандартних модифікацій з ДВЗ) має лише Kuga HEV. Причому, на витрати пального у комбінованому циклі наявність кардана та редуктора впливає не суттєво, натомість динаміка розгону виявилася гіршою. Якщо передньоприводний кросовер прискорюється до 100 км/год за 9,1 секунди, то повноприводний гібрид на цю ж вправу витратить 9,5 сек.
Цікаво, що у
Читать на auto.ria.com