Звісно, що у цій підбірці мова йтиме не лише про автівки з логотипом JEEP – адже у нас так часто називають усі кросовери чи позашляховики, подібно як копіювальні апарати «ксероксами», чи будь-яку прозору стрічку із шаром клею «скотчем». Однак наша ціль – дослідження ринкової пропозиції, а не історії походження різних слів, тож повернімось до неї.
Цього разу ми розглянемо легковики сегмента SUV, які прибували чи ще потроху прибувають в Україну зі США, й вибір яких зараз найбільший. Чому цей фактор настільки важливий? Хто уже мав досвід з підбору «американців», знає: найперше, на що слід звертати увагу, це стан автомобіля, у якому він потрапив на майданчик страхового аукціону. Адже відновити машину можна після будь-яких пошкоджень, проте купувати «тотального битка» навряд чи варто, бо у багатьох місцях ремонтована «кузовщина» дасть про себе знати через рік-два експлуатації, та й, крім того, можуть залишитися невиправлені дефекти, наприклад геометрія кузова, за якої неможливо правильно встановити розвал-сходження на осях. Також не варто купувати авто, де спрацювала хоча б одна подушка безпеки, навіть попри запевнення продавців, що ейрбег «професійно реставрований».
Однак якщо «безпека» таки не спрацьовувала, а пошкодження не критичні, як-то відірваний бампер чи один-два зім'ятих елементи, такий варіант вартий уваги. Звісно, якщо ціна прийнятна. Адже часто продавці встановлюють її, опираючись на ступінь «цілості» автівки, мовляв – менше пошкоджень, то й коштує така машина більше. Хоча зараз спостерігається зародження ще однієї тенденції щодо утворення прайсів на легковики зі США – коли продавець формує свій запит відштовхуючись від цін на подібні чи аналогічні європейські моделі. Тобто, наприклад, ціна умовного Ford Escape
Читать на auto.ria.com