Чому є клас «міських автомобілів», коли у тих же містах по тих самих дорогах їздять автобуси та тролейбуси, буси й вантажівки, а подекуди, де їм цього не забороняють відповідні знаки, навіть «фури»? Головна відмінність – вантажний габаритний транспорт здебільшого рухається транзитом, пасажирський – перебуває у постійному русі з регулярними зупинками на обладнаних для цього місцях. Тож у водіїв таких машин рідко виникає потреба шукати місце для паркування на цілий день, або ж по кілька разів на день, якщо цього вимагає робота.
Отже, чим менший автомобіль, тим легше та простіше ним маневрувати, простіше паркувати. Також це дає ще один плюс – менші машини потребують менше пального. Тому автівки з такими якостями й виділяють в окремий клас.
Коли ж хтось скаже, що у легковиків В-класу (за європейськими принципами класифікації) може бути недостатньо простору у салоні чи мало місця у багажнику – варто повернутися на початок цього огляду: тут йдеться про автомобілі, зручні для міста, а такі у понад 90% мають зайняте лиш одне сидіння водія, який бере з собою здебільшого невелику ручну поклажу на кшталт тека з паперами. А ще приблизно стільки ж у відсотках вони стоять, чекаючи господаря, поки той закінчить свої справи аби вертатися додому. На коротких щоденних дистанціях не буде й коли шукати отой брак простору.
Тож коли транспортні завдання, які виконуватиме ваш перший чи наступний автомобіль, переважно стосуються щоденних міських поїздок, ми готові запропонувати список аж із 15 варіантів, у бюджеті від $4000 до $6000, вибір яких на AUTO.RIA зараз найширший. Звісно, при цьому вказавши, на якого віку авто можна розраховувати у згаданих цінових рамках.
Щоб дізнатися актуальні ціни на конкретні автомобілі, а потім й купити
Читать на auto.ria.com