В обох моделей, котрі ми узяли до цього огляду, спільне те, що вони належать до класу кросоверів, мають японське коріння, нехай не ідентичні, та все ж близькі за габаритами. А ще, що важливо саме для ринку авто з пробігом – середні ціни на авто однакових років випуску не надто відрізняються. Тобто різниця є, але якщо говорити про фактичні запити продавців, а не середні значення, то вона взагалі може нівелюватися.
Порівнювати будемо також схожі за віком генерації цих машин: Mitsubishi Outlander, випущені від 2012 до 2016 року, третє покоління +рестайлінг, та Nissan Rogue 2013-2016 р.в., як для нашої «вторинки» фактично перше покоління, котре стало помітне на дорогах після зміни правил розмитнення, а за офіційними каталогами – друга генерація.
Нагадаємо, що у цих оглядах ми опираємося надоступні ринкові параметри автомобілів, вивчення яких зазвичай допомагає визначитися перед купівлею тієї чи іншої моделі, особливо коли вони подібні за більшістю характеристик та ціною. А щоб прийняти остаточне рішення було простіше, заготуйте аркуш паперу, розділіть його на дві колонки, та, після ознайомлення з кожним наступним розділом, ставте «плюсика» тому авто, параметри якого підходять більше саме вам. Почнімо!
ЗRogue, як з класичним представником «американців» (тобто легковиків, які прибувають в Україну з країн Америки, здебільшого зі США), все доволі просто: від «народження» ці авто бензинові, а вже в процесі експлуатації на частиніз них з’являється газобалонне обладнання.
Натомість на Outlander встановлювалися різні варіанти моторів, як дизельні, так і бензинові (на частині яких теж встановлене ГБО), а також пропонувалася одна гібридна силова установка. Останніх небагато, близько 4% від загальної кількості проданих цього року
Читать на auto.ria.com