Перевірені авто – не просто рекламний слоган, щоб зацікавити користувачів частіше заходити на AUTO.RIA. За цим, вже можна сказати потужним механізмом, стоїть чимало роботи, вже проробленої, і такої, що відбувається щодня і зараз, аби українці могли безпечно купувати автомобілі.
Ось кілька цікавих фактів у числах: впродовж 2022 року за VIN-кодом на AUTO.RIA було перевірено понад один мільйон автомобілів, з цієї кількості достовірну інформацію з надійних джерел про пробіг ми отримали для понад 423 тисяч автівок, серед яких було виявлено 22 683 таких, які мали ознаки «скручування» кілометражу.
Тобто, щонайменше 22 тисячі покупців отримали вагомі аргументи аби відмовитися від покупки, або ж не відмовлятися, але заплатити справедливу ціну за машину з відповідним залишковим ресурсом. І це ще не вся практична користь від перевірок: загалом за рік було виявлено майже 172 тисячі випадків, коли продавці намагалися «забути» про деякі насправді важливі моменти з історії автомобіля: ті ж самі «скрутки» одометрів, участь авто в ДТП, і навіть перебування авто в розшуку чи наявність юридичної заборони на продаж.
Та повернімося до теми пробігу: попри те, що держава наразі продовжує залишатися осторонь цього важливого питання, а законопроєкт, який міг би істотно вплинути на махінаторів-«мотальщиків», підготовлений ще у 2020 році, так і чекає свого часу у Верховній Раді, саме завдяки перевіркам AUTO.RIA «скручувати» стали значно менше. Або ж намагаються продавати такі машини де-інде, де шахрайство проходить без жодних проблем.
А коли ж відійти від узагальнених статистичних даних, та розглянути кілька «живих» прикладів, чи то «напівживих», бо з такими дистанціями, які довелося подолати цим автомобілям, важко додавати до їхнього опису фрази
Читать на auto.ria.com