Покупців електромобілів донедавна можна було поділити на дві основні групи. Перша – ті, кого насамперед цікавить фактор економії, друга – фанати техно-новинок, яким важливо бути серед перших, хто отримує доступ до найновіших технологій. Тепер виглядає так, що до них може додатися й третя група – автомобілісти, які втомилися від черг на АЗС та лімітів на відпуск бензину чи дизеля за одну заправку.
І хоч експерти паливного ринку, з якими ми спілкувалися нещодавно, прогнозують що невдовзі цей дефіцит, можливо, буде подолано, однак ціна за автомобільне пальне точно зростатиме. Це значить, що час ще раз обміркувати, чи не пересісти на електромобіль, або ж завести такий як другий у сім’ї.
А щоб таке рішення було прийняти простіше, ми запросили до діалогу Марину Китіну – відому активістку, яка підтримує розвиток електромобільності в Україні, займається волонтерством, а на додачу ще й допомагає виконавчій владі, обіймаючи посаду радниці заступника міністра інфраструктури.
Марина тривалий час експлуатує електромобілі – раніше вона їздила на Nissan Leaf, а кілька місяців тому здійснила давню мрію – сіла за кермо власної Tesla. Крім того, нашій співрозмовниці вдалося протестувати особисто мало не усі моделі, які доступні на нашому ринку. Отже, ми маємо чудову нагоду отримати чимало відповідей на практичні запитання щодо користування електромобілем, що просто зараз й пропонуємо зробити.
Переглянувши відео, ви дізнаєтесь як відбуваються подорожі електрокаром на дальні дистанції та чи не виникає при цьому значних труднощів з поповненням запасу ходу, скільки коштує «заправка» авто на електротязі на публічних станціях заряджання та чи достатньо їх в Україні в принципі. З яким запасом ходу варто купувати «електричку» аби не відчувати
Читать на auto.ria.com