Як не крути, а чимало товарів в т.ч. і для автомобілів, закуповується у Китаї. Навіть попри складну логістику, альтернативи закупам в Китаї немає. Але, особливість китайського ринку полягає в тому, що китайського виробника треба постійно контролювати. Тобто, їздити на виробництво, перевіряти партію перед завантаженням на судно тощо. І якщо до пандемії з цим все було більш-менш зрозуміло. То після пандемії, віза в Китай стала недосяжною для більшості підприємців. В Україні Консульство не працює (до речі воно не відновило свою роботу й донині). А зважаючи на те, що з 2021 року китайці стали брати біометрію для оформлення візи, то треба було особисто їхати до Варшави, витрачаючи окрім грошей на подорож, ще й чимало часу. А якщо мова про чоловіків, яким для кожного перетину кордону треба брати відповідні довідки, то ситуація взагалі виглядала, м’яко кажучи, «не зовсім».
Віднедавна ситуація змінилася! Треба віза в Китай – можна замовити її оформлення безособово. Тобто, нікуди їхати не треба! Щоправда, це зробити можуть лише компанії, для яких оформлення віз є спеціалізацією. І то не всі, а лише ті, яким було надано акредитацію. Звісно, що така послуга коштує грошей. Але воно того варто! Тож, як би там не було, а є сподівання, що навіть таке спрощення, дозволить підприємцям частіше їздити до піднебесної та не лише поліпшувати якість, але й розширити асортимент автотоварів, представлених на ринку України.
І якщо ми вже торкнулися логістики та відповідних віз, то є ще одна тема, яка потребує висвітлення. Водії-далекобійники на сьогодні є певним маховиком української економіки, оскільки вони забезпечують чималі обсяги товарних перевезень. І якщо для маршрутів країнами материкової Європи досить часто використовують правила безвізу,
Читать на autocentre.ua