До цього огляду потрапили пікапи на кшталт популярного на нашому ринку Mitsubishi L-200, або американського бестселера, який понад 40 років номер один у США за продажами, Ford F-150. Автівки, які за локальними застарілими принципами класифікації теж часом зараховують до пікапів (типу «Таврія-пікап»), сюди не включені.
Отже, опрацювавши відкриті дані ГСЦ МВС про реєстраційні дії з транспортними засобами, ми визначили, яких пікапів з пробігом було куплено в Україні найбільше (за сумою угод купівлі-продажу всередині країни та перших реєстрацій) впродовж минулого 2022 року. Моделей у списку буде 10, бо й навіть деякі з тих, що потрапили до цього підсумкового річного огляду, були продані за 12 місяців у кількості менше за 100 одиниць.
Зрозуміло, що для європейського водія такий тип авто доволі специфічний – непросто маневрувати у міському трафіку, і ще складніше знайти відповідне місце для паркування, якщо ваш легковик має довжину 6 метрів, та й за шириною мало чим поступається автобусу-«маршрутці». Тому й загальна частка пікапів на нашому вторинному ринку ледь сягнула 0,3%.
Проте є завдання, для яких саме пікапи підходять якнайкраще, і не лише для потреб військових. Скажімо, такі авто зручні для тих, хто займається фермерською справою, будівництвом, прокладанням та обслуговуванням ліній зв’язку, або ж доставленням пасажирів чи вантажів у місцевостях, де проїзд звичайними легковиками чи навіть кросоверами неможливий, особливо у дощову погоду або взимку. Тож коли ваші завдання подібні до щойно перелічених – ось підказка, які пікапи купували в Україні найчастіше.
У списку під фото кожної моделі вказана її середня ціна в Україні, та кількість куплених авто. Коли ж треба більше інформації – скористайтесь кнопкою «Пропозиції з…»,
Читать на auto.ria.com