Сьогодні в Україні чергова річниця вторгнення російських загарбників. За три роки повномасштабної війни український бізнес зазнав чималих викликів. Як компанії виживали у ці важки часи ми запитали провідних операторів ринку та попросили відповісти на декілька питань, щодо роботи в умовах війні.
Першу частину інтерв’ю дивиться тут.
Ігор Білоус, технічний координатор LIQUI MOLY Україна
Ми бачимо, що зростає довіра споживачів до автохімії Liqui Moly і зростає розуміння того, що профілактика, особливо в сучасних технологічних двигунах, має значення і це важливіше і, найголовніше, дешевше, ніж «лікувати» ці технологічні двигуни, тому що вони не тільки стали складніші, вони стали і сильно дорожчі в ремонті. Тому розуміння зростає, в дизелістів краще, у власників бензинових гібридних автомобілів не так швидко, але цей тренд є і він рухається. І присадки, до речі, вони можуть не тільки запобігати, вони можуть також мати і в багатьох випадках і «лікувальний» ефект. Тобто якась частина неполадок на ранніх етапах можуть бути зняті за допомогою присадок.
В нас є велика кількість не нової техніки і її треба підтримувати в робочому стані, оскільки фінансово купувати дуже багатьом людям, вони не мають змоги купувати нову техніку, обмінювати вчасно, тому змушені прикладати зусилля для того, щоб стара техніка їздила.
Крім того, багато техніки їздить зараз в надзвичайно екстремальних умовах, надзвичайно екстремальних режимах роботи, і присадки в масло запобігають аварійні зупинці. Ми бачимо цей тренд, і в нас дійсно, наприклад, присадки для запобігання зношенню, наші фірмові рецептури, композиції, вони потихеньку ростуть, тому що люди зберігають стару техніку.
Третій тренд – олива, як рідка запчастина. Цей тренд явно розвивається, і він
Читать на autocentre.ua