Попри візуальну схожість з попередньою генерацією, Range Rover в кузові L460 дуже сильно відрізняється від свого попередника. Після зміни поколінь позашляховик перейшов на нову архітектуру з жорсткішим кузовом та сучасною електронікою. Британці наголошували на цьому під час презентації автомобіля, та як це все допомагає в реальних умовах?
Експерти EuroNCAP вирішили знайти відповіді принаймні на частину питання. Хоч останнім часом їх часто критикують за перебільшення ролі електронних асистентів при оцінці автомобілів, авторитетнішої організації на європейському ринку поки нема. Що ж до самого Range Rover, то у цієї моделі не завжди все було ідеально з безпекою. Наприклад, у 2002 році позашляховик отримав лише 4 зірки, але в актуальній генерації краш-тест пройшов майже без зауважень.
Досить несподівано, але найкращий результат новий Range Rover отримав не за захист водія, а за рівень безпеки маленьких пасажирів. Під час краш-тесту з манекенами модель змогла отримати максимальні 24 бали, а отримати найвищу оцінку серед усіх позашляховикові завадила відсутність кріплень для дитячого крісла на передньому сидінні та центральному місці другого ряду.
В той самий час, рівень безпеки водія та дорослих пасажирів оцінили на 3% нижче. Що цікаво, під час тестування покази отримані з манекенів показували дуже високий рівень захисту, а кузов авто добре тримав структуру під час фронтальних ударів. При цьому, кілька балів моделі списали через те, що “компанія Land Rover не надала доказів, що рівень захисту буде однаковим для пасажирів різного зросту”. Також виникли питання щодо захисту торса заднього пасажира при ударі з повним перекриттям передньої частини авто, а також грудної клітини й стегон водія при тестуванні з частковим
Читать на auto.ria.com