Чи задумувались ви колись, який шлях долає пальне перед тим, як потрапити у бак вашого авто? Ми спробували дослідити це і звернулися до одного з лідерів ринку — національної мережі АЗК UPG. У компанії розповіли, як сьогодні влаштовано їхній логістичний ланцюг від виробника до кінцевого споживача в Україні. Це багатоетапний процес з чітким алгоритмом дій, де все залежить від країни походження продукту. Мета ж залишається єдиною — тримати високу планку якості, за яку бренд відповідає власним іменем.
Усі нафтопродукти, перелік яких ви бачите на чорно-зелених стелах UPG, імпортуються безпосередньо від виробників — з високотехнологічних заводів у США та Німеччині. Щоб пальне потрапило до паливних резервуарів АЗК, компанія залучає виключно власну логістику: найбільший у країні парк паливовозів і залізничних цистерн, а також термінали для зберігання та перевалки нафтопродуктів у сусідній Польщі — беззаперечний козир компанії. Наявність у UPG даного інфраструктурного ресурсу свого часу викликала справжній резонанс. Для мережі АЗК такий сміливий крок відкрив можливість безперебійно постачати пальне в Україну та не залежати від зовнішніх і внутрішніх факторів. І не лише це. Власний логістичний ресурс дозволяє утримувати стабільну та лояльну цінову політику.
А тепер про все по черзі.
Фото: пресофіс UPG
ЗИС ІЗ ДИЗЕЛЬ!
Шлях дизеля в Україну складний та цікавий, його UPG імпортує зі Сполучених Штатів Америки. Такий досвід став абсолютно унікальним, якщо не сказати більше — справжнім проривом, який здійснила компанія на ринку. Вже з перших поставок стало зрозуміло, що новий напрям є перспективним. Продукти американського виробництва повністю відповідають критеріям якості мережі, а попит, що постійно на них зростає серед
Читать на autocentre.ua