Відкличні кампанії вже давно стали звичною частиною життя автомобілістів у більшості цивілізованих країн. Регуляторні органи прискіпливо слідкують за безпечністю та надійністю машин на своїх ринках, та зобов'язують виробників виправляти усі серйозні проблеми, що мають масовий характер.
Це вже давно стало абсолютно нормальним явищем, причому, у деяких випадках ініціатором відкличної кампанії стали не регулятори, а самі виробники, які виявили інженерні прорахунки у своїх авто. Зрозуміло, що компанії з широким модельним рядом будуть це робити набагато частіше, тому будувати на цього рейтинг брендів немає сенсу. Тим часом з моделями ситуація цікавіша, тому ми вирішили подивитися, які автомобілі відкликали торік частіше за інших виробники у Європі.
Зазвичай відклична компанія проводиться не на все покоління моделі, а на машини, що були випущені протягом певного (невеликого) проміжку часу. Сучасний автомобіль — дуже складний продукт, що виробляється з великої кількості компонентів від сторонніх виробників, тож саме вони найчастіше стають причиною дефектів. Втім, виробники мають ще один варіант виправити все, не потрапивши до статистики, — оголосити так звану сервісну кампанію.
Тому навіть зазначений вище перелік — це лише верхівка айсберга, на якій проглядаються тільки виробники, що самостійно не виявили дефект, або зареєстрували відкличну, а не сервісну кампанію. Хай там як, на нашу думку подібна інформація дуже важлива для автовласників, тому ми й надалі плануємо оглядати свіжі кампанії та розповідати про них нашим читачам.
дизайн кузова, динамика, дорожный просвет, качество материалов, качество сборки
расход топлива, стоимость обслуживания
Читать на auto.ria.com