Попри невелике, та все ж помітне загальне зменшення темпів торгів легковиками з пробігом в Україні, яке спостерігалося у жовтні, сегмент електромобілів темпи практично не збавив – у жовтні загалом за кермо авто на батарейній тязі сів 2121 водій, що лише на 24 авто менше, ніж було у вересні. Обсяги перших реєстрацій дещо зросли – до 1283 шт. (+10), невелике «просідання» помічене у секторі внутрішніх перепродажів, де відбулося 838 угод (на 34 менше, ніж у вересні). Перевага імпорту над купівлями всередині країни свідчить про досить активне й ритмічне поповнення автопарку «електричками», сумарний обсяг якого зараз складає понад 43 тисячі.
Чимало розмов у спільноті автомобілістів відбувається навколо теми електроавто з Китаю – як багато таких потрапляє до України. Для отримання відповіді на це питання можна скористатися кількома методами: визначити кількість «чисто-китайських» брендів, порахувати авто, які за митними документами прибули з Китаю, або ж полічити усі електромобілі, що були вироблені на китайських автофабриках, без урахування географічної належності бренду.
Для цього огляду ми вирішили скористатися третім варіантом, оскільки в Китаї виробляється чимало автомобілів, і не лише місцевими автозаводами, а й на спільних підприємствах, де співзасновниками можуть бути відомі американські, японські чи європейські автомобільні концерни. Отож, зібравши усі авто, які за індексом WMI, котрий зашифрований у їхньому VIN-коді, належать до продуктів, вироблених у Китаї, з усіх «свіжопригнаних» (але зі статусом вживаних) 1283 електромобілів, що пройшли першу реєстрацію у жовтні, китайських легковиків виявилося 476 шт., тобто їхня частка серед новоприбулих всередині сегмента сягнула понад 37%!
Найбільше до цього числа потрапило
Читать на auto.ria.com