Найбільше європейське автошоу, в якому зазвичай беруть участь усі великі автовиробники, могло стати головною подією року для світового автопрому. Для цього були всі передумови з огляду на вимушений тайм-аут, що почався з першою хвилею пандемії. Цього року Женевське мотор-шоу майже святкувало своє сторіччя, але чи можна назвати це грандіозним святом? Наш редактор Антон Фролов побував у виставковому центрі Palexpo та ділиться безцінними емоціями.
Цього року на 37 учасників автосалону (найгучніші з них – Renault, Dacia, MG Motors, Isuzu, BYD та Pininfarina) припало 13 світових та 10 європейських прем’єр. Dacia представила нове покоління моделі Duster, MG – гібридну модель MG3 Hybrid за 20000 євро, Pininfarina здивувала електрокросовер Model B, а Renault – унікальним хетчбеком 5 E-tech Electric. В принципі, це всі головні новинки Женевського мотор-шоу.
Як завжди, Женевський автосалон розпочався з оголошення переможця конкурсу The Car Of The Year. Ним став Renault Scenic E-Tech Electric, із чудовим дизайном від команди Жиля Відаля, із запасом ходу до 625 км та величезними амбіціями у європейському кінематографі. Маркетингова кампанія Renault на найближчі роки включає участь декількох моделей у зйомках фільмів для Netflix, так що чекаємо нових серіалів за участю французьких бестселерів.
З усіх представлених у Женеві новинок та брендів особливо запам’яталася каліфорнійська компанія Lucid, чиї представники останнім часом виграють споживчі тести на обох берегах Атлантики. «Кращий електромобіль з кращою керованістю» – пише Джеремі Кларксон про модель Sapphire. Як вони досягли такого успіху з огляду на той факт, що з першого креслення першої моделі Lucid минуло 15 років?
Справа в тому, що перше креслення створив інженер Пітер
Читать на autocentre.ua