Якщо ви і без зайвих переконань впевнені, що ваш перший (або наступний) автомобіль буде кросовером – тоді можете відразу перейти до списку варіантів й обирати котрогось із запропонованих. Коли ж іще вагаєтесь, чи не маєте переконливої відповіді на питання навіщо ці «джипоподібні» легковики в принципі існують, чому вони настільки популярні, і за що потрібно заплатити трохи більше, ніж за подібний за габаритами седан чи хетчбек тієї ж марки – ось інформація щодо цього.
Перша з переваг легковиків сімейства SUV (Sport Utility Vehicle) – компонування кузова з перевагами місткості універсала та компактності хетчбека, а салону – подібно до мінівенів – з високою стелею, що дає більше простору для пасажирів. Часом це доповнюється різними опціями, як-то регулювання сидінь заднього ряду або навіть наявністю ще 2 додаткових крісел у третьому ряді. Звичайні легковики так не вміють.
До цього додаємо підвищений дорожній просвіт, що дає можливість впевненіше переїжджати нерівності, паркуватися ближче до бордюрів та сміливо рухатися польовою дорогою з колією. А якщо машина ще й має повний привод (4х4) – тоді вона отримує ще й певні властивості позашляховика, що корисно взимку, або за потреби подолати частину шляху поза межами асфальту, особливо в мокру погоду.
Ще зазвичай у кросоверах водій сидить вище, ніж в інших легковиках, значить бачить далі й більше, що плюс до безпеки. І наостанок – для тих, хто звик усе рахувати, сегмент SUV найбільший на ринку, і розвивається найдинамічніше. Тож за кілька років з продажем «джипа» проблем бути не повинно – попит на них є постійно.
Ось головні переваги кросоверів, і відповідь на питання, чому вони трішки дорожчі за «однокласників», але не у кузові SUV. Тож коли переваг справді чимало, значить вони
Читать на auto.ria.com