Внутрішній ринок: кількість перепродажів легкових машин всередині країни незначно зменшилася (всього на 651 авто у порівнянні з результатом лютого), й склала 86,3 тисячі угод, офіційно зареєстрованих сервісними центрами МВС впродовж березня.
Імпорт вживаних легковиків: цей сегмент вкотре наростив оберти, попри усі труднощі з кордонами, й у березні на першу реєстрацію було подано 21,3 тисячі легкових авто з пробігом. Що на 1,5 тис. більше, ніж було місяцем раніше.
Сумарний обсяг українського ринку легкових машин з пробігом при цьому склав 107,7 тис., на 0,8 тис. більше, ніж було у лютому, та на 5,7 тис. більше відносно підсумків січня.
Нові легкові авто: протягом першого весняного місяця український автопарк поповнили 6,3 тис. нових легковиків. Це рекордний результат для цього року, і так само рекорд для минулого року – такої кількості нових машин не фіксувалося й увесь 2023 рік. При цьому нагадаємо, що до нашого обліку не потрапляють машини спеціального призначення (для поліції, медичних служб тощо).
Електромобілі: сумарний обсяг вторинного ринку у цьому сегменті склав 5,4 тис. шт., що знову рекорд. З цього числа 1,9 тис. – угоди купівлі-продажу всередині країни, 3,5 тис. – перші реєстрації імпортованих легковиків групи BEV. Нових електричних автівок у березні купили 893 шт., що на одну менше, ніж було у січні, і на 113 шт. менше, ніж було у поки історично-рекордному для цього підсегмента лютому поточного року.
Фактично від початку року (за виключенням кількох тижнів) фіксуємо досить типову картину поденної активності потенційних покупців, і доволі стабільний рівень інтересу щодо пропозицій авто з пробігом. Що врешті й відобразилося на обсягах фактичних торгів – третій місяць поспіль отримуємо підсумкові числа без різких
Читать на auto.ria.com